Hotel Palfrig – komfortní ubytování na okraji Ostravy

Hotel byl otevřen v roce 2014. Je přebudován ze starého zemědělského statku a nabízí pohodlné ubytování pro páry, obchodníky i rodiny s dětmi. Hotel se nachází v malebné vesničce na okraji Ostravy – Stará Ves nad Ondřejnicí. Do centra Ostravy to máte méně než 20 km, 6 km od nás je mošnovské letiště. Celý hotel je nekuřácký (včetně restaurace) a samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytování a restaurace

Hotel nabízí ubytování ve 22 pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou zařízeny ve venkovském stylu s použitím původních dřevěných trámů, přírodního kamene a kovaných prvků. Základní vybavení pokojů zahrnuje pohodlné postele, praktický nábytek, satelitní TV, sociální zařízení i koupelnu s fénem. Některé pokoje mají také kuchyňský kout. Máte možnost si vybrat ze standardních a nadstandardních pokojů.

Součástí hotelu je také stylová restaurace s krbem, kde si můžete objednat výborné jídlo –česká kuchyně, ale také saláty, bezmasá jídla či dezerty. Nekuřácká restaurace je příjemným místem ke klidnému posezení, ale nabízí i možnosti zorganizovat větší akce a oslavy. K dispozici jsou dva salónky i venkovní zahrádka s terasou.

Oslavy, školení, svatby

Hotel a restaurace nabízejí také možnost organizovat soukromé a firemní akce. Zajistíme vám veškeré zázemí a vše, co budete potřebovat. Můžete si rezervovat jeden ze dvou salónků nebo i celou restauraci. Nejčastěji pořádáme tyto typy akcí:

  • školení – pronajměte si salónek s kapacitou 20-25 lidí s dataprojektorem, plátnem a magnetickou tabulí, ideální pro teambuildingy, školení, prezentace či přednášky
  • oslavy a svatby – pořádání rodinných oslav, svatby, promoce, večírky do 25 lidí v salónku či do 70 lidí v celé restauraci

    Zajímavosti a tipy na výlety

    Ostrava je zajímavé město s technickými památkami i sportovními a kulturními akcemi. Přímo v obci Stará Ves nad Ondřejnicí se nachází renesanční zámek, v nedalekém okolí je spousta dalších zajímavostí – hrad Hukvaldy, Štramberská trůba, areál Dolní Vítkovice, ZOO Ostrava, různé soukromé pivovary, aquapark Olešná či technické muzeum Tatra Kopřivnice. Na dohled jsou také Moravskoslezské Beskydy.

    Rezervujte si přímo pokoj nebo nás kontaktujte a zeptejte se na další detaily. Těšíme se na Vaši návštěvu!