Svatební hostiny v hotelu a restauraci Palfrig

Oslavy a svatby

Hotel a restaurace Palfrig nabízí možnost pořádání oslav, svateb, večírků a dalších soukromých i firemních akcí. Zajistíme vám vše, co si budete přát – speciální MENU, ubytování pro vaše hosty i vybavení salónku pro promítání prezentací apod. Můžete si u nás rezervovat salonek s kapacitou cca 25 osob nebo i celou restauraci, která má kapacitu až 70 osob. Hotel i restaurace jsou nekuřácké a v celém areálu je Wi-Fi připojení k internetu. Chcete-li uspořádat povedenou oslavu, svatební hostinu či jinou akci v okolí Ostravy, vyberte si hotel Palfrig.

Svatební hostiny

Svatba je náročná, ale nezapomenutelná akce. Rádi vás plně podpoříme. Společně s vámi vymyslíme svatební MENU, zajistíme svatební dorty, květinovou výzdobu, hudbu a vše, co vám zpříjemní svatební den. Obsluhovat vás bude příjemný a vstřícný personál. Na takových velkých akcích je velmi příjemné, že se restaurace nachází v uzavřeném areálu s vlastní zahradou, letní terasou i parkovištěm. Pomůžeme vám svatební hostinu zorganizovat tak, abyste na svatbu měli jen krásné vzpomínky. Samozřejmě můžete využít i našeho ubytování.

Soukromé i firemní akce

Kromě svateb se v naší restauraci v obci Stará Ves nad Ondřejnicí často pořádají i další soukromé a firemní akce:

  • rodinné oslavy, promoce, výročí, křtiny
  • narozeninové oslavy
  • školní setkání po letech
  • firemní večírky, teambuildingové akce aj.

Kromě oslav u nás můžete pořádat školení, prezentace či různá promítání. Zapůjčíme vám kvalitní dataprojektor, plátno, magnetickou tabuli i další potřebné pomůcky. A zajistíme také klid a komfortní zázemí.

Kontaktujte nás, rezervujte si ubytování, salónek nebo domluvte termín a detaily vaší svatební hostiny. Těšíme se na vaši návštěvu!