Školení – Ostrava

Hotel a restaurace Palfrig nabízí nejen pohodlné ubytování a kvalitní kuchyni, ale také možnost organizovat zde různá školení a jiné akce. Chcete-li uspořádat školení či podobnou akci v blízkosti Ostravy, zavolejte nám a zajistěte si pronájem salónku pro své školení v obci Stará Ves nad Ondřejnicí několik kilometrů jižně od Ostravy. Můžete u nás pořádat nejen školení, ale i přednášky, prezentace či teambuildingové akce, stejně tak jako rodinné oslavy či svatby.

Pronájem salónku pro školení

Můžete si jednoduše rezervovat salonek s kapacitou do 20-ti osob. Chcete-li organizovat větší akce, je potřeba rezervovat celou restauraci (kapacita 70 osob). Pro představu o tom, jak to u nás vypadá se podívejte do přehledné fotogalerie. Areál je uzavřený, má vlastní parkoviště a během vaší akce vás nic nebude rušit. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Vyjdeme vám maximálně vstříc a pomůžeme vám akci zorganizovat tak, aby běžela „jako na drátkách“.

Plné vybavení a podpora

Vaše školení bude mít naši veškerou podporu. Zajistíme vám klidné a ničím nerušené prostředí, občerstvení dle vašich představ včetně vstřícné a příjemné obsluhy, k dispozici budete mít kvalitní dataprojektor, plátno, magnetickou tabuli i další potřebné pomůcky. Spolehlivé Wi-Fi připojení k internetu je samozřejmostí v celém hotelu včetně restaurace, venkovní terasy a salónků.

Rádi a ochotně vám zajistíme také pohodlné ubytování, to však není podmínkou. Můžete u nás své akce organizovat aniž byste využili našeho ubytování. Během školení vám můžeme připravit speciální MENU nebo jen lehké občerstvení. Budete-li mít pauzu na oběd, mohou se účastníci školení najíst v naší restauraci. Podívejte se na náš stálý jídelní lístek.

Kontakt a rezervace

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete rovnou svou akci u nás zorganizovat, kontaktujte nás. Dohodneme potřebné detaily a zajistíme pro vás vše tak, jak si to představujete. Těšíme se na vaši návštěvu!