Hotel Palfrig Ostrava

Stará Ves nad Ondřejnicí 588, 739 23, e-mail: palfrig@palfrig.cz, web: www.hotel-palfrig.cz, IČO: 14577437


+420 721 851 100
Úvod -> Pro volný čas

Zámek ve Staré Vsi nad Ondřejnicí

Renesanční zámek, který vznikl přestavbou tvrze ze 16. století. V současné době slouží školským účelům a potřebám obce. Zámek se nachází přibližně 1 km od hotelu. 
http://www.staraves.cz/index.php?www=zamek

 

Kostel sv. Jana Křtitele 

Druhá památka obce Stará Ves nad Ondřejnicí, jejíž vznik je spjat se zámkem. Prolínají se zde prvky gotické a renesanční architektury. http://www.staraves.cz/index.php?www=kostel

  

Hrad Hukvaldy                                                                                                                                               

Zřícenina jednoho z největších moravských hradů vystavěná po roce 1250, původně sloužící jako vězení pro poddané. Z věže je možno dohlédnout až na hřebeny Beskyd, nedalekou Kopřivnici či Příbor. Možnost prohlídky hradu je od dubna do října. Vzdálenost od hotelu cca 20 km.
http://www.hradhukvaldy.eu/uvodni-strana/

 

Golf Hukvaldy 

Pod Hukvaldským hradem se nachází 9-jamkové hřiště, které je vhodné jak pro začínající, tak i pro zkušené golfisty. Vzdálenost od hotelu je cca 20 km.
http://www.golfhukvaldy.cz/

 

 

Štramberská trúba

Přestavěná věž bývalého štramberského hradu sloužící jako rozhledna s výškou 40 m. Z rozhledny je krásný výhled na městečko Štramberk, masiv Beskyd či Moravskou Bránu. Štramberská trúba se nachází ve vzdálenosti cca 22 km od hotelu.
http://www.stramberskatruba.cz/

 

 

FRY Relax Centrum

Relaxační centrum ve Fryčovicích, jehož součástí je horkovzdušná sauna, bazén s protiproudy a chrličem. V areálu se nachází badmintonový a squashový kurt. Relax centrum se nachází ve vzdálenosti cca 7 km od hotelu.
http://www.fryrelaxcentrum.cz/

 

Bazén Brušperk

Dominantou je plavecký bazén o délce 25 m, který má 3 plavecké dráhy. Součástí areálu je i dětské brouzdaliště, whirlpool s teplotou 35°C a tobogán. Bazén Brušperk se nachází ve vzdálenosti cca 4 km od hotelu.
http://www.bazenbrusperk.cz/

 

 

Aquapark Olešná

Součástí je letní otevřený i krytý aquapark, sauna či masáže. V areálu se nachází také nohejbalové/volejbalové hřiště, kolotoč a dětské hřiště. Aquapark Olešná se nachází ve vzdálenosti cca 26 km od hotelu.
http://aquapark-olesna.cz/

 

Hrad Starý Jičín

Zřícenina hradu, strážní věž s rozhlednou a hradní hospůdka. To vše s bohatým programem trvajícím od dubna do listopadu. Hrad Starý Jičín se nachází ve vzdálenosti cca 29 km od hotelu.
http://www.hradstaryjicin.cz/

 

 

Technické muzeum Tatra

V kopřivnickém muzeu lze poznat historii automobilismu nejen na modelech a fotografiích, ale i na exponátech skutečné velikosti, kterým lze „nahlédnout pod kapotu“. Technické muzeum se nachází ve vzdálenosti cca 20 km od hotelu.
http://www.tatramuseum.cz/index.php?r=3

 

Slezskoostravský Hrad

Hrad ze 13. století, přestavěný na renesanční zámek s rozsáhlým nádvořím.V areálu se koná celoročně množství kulturních akcí – Shakespearovské slavnosti, Pálení čarodějnic a mnohé další.Slezskoostravský hrad se nachází ve vzdálenosti cca 20 km od hotelu.
http://www.cerna-louka.cz/slezskoostravskyhrad/akce/

 

Miniuni svět miniatur

V areálu Miniuni naleznete více než 30 modelů světově známých staveb v měřítku 1:25, mezi nejznámnější patří např. Eiffelova věž, Big Ben či Šikmá věž v Pise. Miniuni se nachází ve vzdálenosti cca 19 km od hotelu.
http://www.cerna-louka.cz/miniunisvetminiatur/akce/

 

 

Dolní oblast Vítkovice

Národní kulturní památka v srdci Ostravy. Kromě industriální architektury je možnost si dát kávu v kavárně Bolt Tower nebo se zajít podívat na expozice do Světa techniky, jehož součástí je i 3D kino. Dolní oblast Vítkovice se nachází ve vzdálenosti cca 16 km od hotelu.
http://www.dolnivitkovice.cz/

 

Zoo Ostrava

Rozlohou druhá největší zoo v České republice s téměř 4000 zvířaty. Je zde možnost navštívit nový moderní komplex Pavilon evoluce, nebo se projet Safari expresem a poznávat specifické druhy vybraných kontinentů. Na své si přijdou i milovníci flory – ostravská zoo nabízí unikátní botanické stezky a prohlídky skleníků se známými i exotickými druhy rostlin. ZOO se nachází ve vzdálenosti cca 23 km od hotelu.
http://www.zoo-ostrava.cz/

 

Landek Park

Největší české hornické muzeum, kde je možnost se podívat a prozkoumat hornické pracoviště. Prohlídka expozic probíhá i v podzemí, kdy návštěvníci sfárají do podzemí dolu a můžou si prohlédnout expozici báňských záchranářů. Landek je známý i díky nálezu Petřkovické neboli Landecké Venuše. Landek Park se nachází ve vzdálenosti cca 26 km od hotelu.
http://www.landekpark.cz/

 

Divadlo Antonína Dvořáka

Jedno z nejkrásnějších divadel v republice bylo otevřeno v roce 1907 a do roku 1919 se v něm hrálo výhradně německy. Divadlo je výsledkem práce zejména vídeňského architekta Alexandra Grafa. Vnitřní prostory budovy jsou dílem sochařské firmy Johann Bock & syn. Divadlo se nachází ve vzdálenosti cca 18 km od hotelu.
http://www.ndm.cz/cz/program/aktualni-mesic/

 

Divadlo Jiřího Myrona

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. Je domovskou scénou operety a muzikálu. Je zde ale i možnost shlédnutí činoherních či baletních představení. Divadlo se nachází ve vzdálenosti cca 18 km od hotelu.
http://www.ndm.cz/cz/program/aktualni-mesic/

 

Lysá hora

Nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd s nadm. výškou 1323 m. Na vrcholu se nachází telekomunikační vysíláč, meteorologická stanice, horské chaty a hospůdky. Při výšlapu si nezapomeňte na vrcholu pohladit tzv. „hladící bod“ nacházející se na kamenném sloupu – přináší to štěstí. Lysá hora se nachází ve vzdálenosti cca 35 km od hotelu.
http://www.lysahora.cz/tema/tema.phtml?id=6617

HOTEL A RESTAURACE PALFRIG

Telefon: +420 721 851 100

e-mail: info@hotel-palfrig.cz
web: www.hotel-palfrig.cz

IČ: 04250222
DIČ: CZ04250222

Firma je zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném u Krajského
soudu v Ostravě v oddílu C,
vložce číslo 62942. 

Zahumenní 306, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí

GPS: 49° 43’ 15.8’’N - 18° 11’ 27.5’’E

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě, že dojde mezi námi a klientem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může klient podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2.

Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz

 

Otevírací doba restaurace

Po - Čt:

12:00 - 22:00

Kuchyň do 20:00

Pá:

12:00 - 23:00

Kuchyň do 20:00

So:

12:00 - 23:00

Kuchyň do 20:00

Ne:

12:00 - 21:00

Kuchyň do 20:00

Možnost platby kartou

Bezbariérový přístup

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies